Endüstriyel Çatı GES'lerde Yatırım Zamanı

FAHİŞ ELEKTRİK FATURALARINI FIRSATA ÇEVİRME ZAMANI

Eylül 2021 tarihinden itibaren Türk Lirası'nda görülen değer kaybı yatırım maliyetlerini önemli ölçüde artırmışken, 2022'ye girerken yapılan elektrik zamları çok can yakıcı bir hal almıştır.

Yatırım-Finans maliyetlerinin geldiği noktada; Elektrik fiyatlarındaki çok yüksek orandaki bu artış,  Sanayi-Ticari-Organize aboneleri için, 3-4 yıl gibi, son derece rantabl,  yatırım geri dönüş noktası (IRR) oluşturmuştur. (Finans maliyeti dahil, maksimum 5 yıl)

-Yatırımınızı Finanse Ediyoruz. 

-Elektrik Faturanızı Sabitliyoruz. (Kredi vadesini; taksit miktarının fatura tutarınız kadar olacak şekilde düzenliyoruz.)

Abone Tarife türüne göre; finans maliyeti dahil 50-60 ay civarında, nakit akışınızı etkilemeyecek şekilde bir ödeme planı oluşmaktadır.

Vade sonunda ödemeniz bitmekte olup; 30 yıla yakın, bu güçteki tüketiminiz kadarı için, hiç bir bedel ödemiyorsunuz.

Yatırım gücü, çatı büyüklüğü ve firmanızın tüketim birim maliyetleri doğrultusunda, Size özel başabaş noktası belirlenecektir.

Ayrıca, çatı büyüklüğü yeterli olmayan firmalar için, İzmir-Manisa hinterlandında,  izinleri alınmış arazi de önermekteyiz.

Görüldüğü gibi; yatırım yapılmasa da ödenilecek olan elektrik fatura tutarı kadar taksit ödenilerek, üstelik vade boyunca fatura tutarı da sabitlenerek, 30 yıla yakın elektrik maliyetleri sıfırlanmış olmaktadır.

SON KEZ FAHİŞ ELEKTRİK FATURASI ARTIŞINI FIRSATA ÇEVİRİN. Ve, 30 yıl Elektrik Faturasını unutun. İşletmeniz faaliyetini durdursa bile, Çatı'nız elektrik üretmeye, gelir getirmeye devam etsin...

HSC Enerji Finans; Önde gelen Panel ve İnverter üreticileri ile EPC ve Çok güçlü Finans (Yurt içi - Yurt dışı) kuruluşlarının Optimum Bileşenlerinden oluşmaktadır...

ENDÜSTRİYEL ÇATI YATIRIM ve/veya FİNANS talebiniz olması halinde, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kalite-Maliyet-Verimlilik optimizasyonu bizim işimiz..

HSC ENERJİ FİNANS

(553) 100 48 84

Bu sayfayı paylaş